+90 (212) 677 64 64

Kışlık ürünlerde 50%'ye varan indirim Fırsatını Kaçırmayın!

info@mellymore.com

+90 (212) 677 64 64 info@mellymore.com

Kışlık ürünlerde 50%'ye varan indirim Fırsatını Kaçırmayın!

Özel Koleksiyon Üretimi

Özel Koleksiyon ÜretimiTasarım, Dokuma, Konfeksiyon, Yıkama ve Ütü Paket gibi üretimin ana proseslerini bünyesinde barındıran MellyMore; modanın en güncelini takip eden, genç ve yetenekli tasarım ekibi sayesinde sadece bir imalatçı değil, kendi tasarladığı modelleri de üretip müşterilerinin koleksiyonlarına dahil edebilen bir markadır.


Yirmi yılı aşkın deneyime sahip, stil araştırmasından ürün geliştirmeye kadar çeşitli yaratıcı hizmetlere adanmış bir ekip ile değer katmak ve müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunanmak Vakkum'un amacıdır.


MellyMore; 200+ Dokuma makinesinden oluşan donanıma sahiptir. Triko Dokuma, koleksiyon çoğaltma ve desen tasarım gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Uzman kadromuzla özveri ve kaliteli üretim anlayışımız ön plandadır.


Kendi fabrikamızda yer alan uluslar arası standartlara sahip makineler ve konusuna uzman özel eğitimli personellerimizle üretimin en önemli aşaması olarak nitelendirilen dikim işçiliğini kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.


Fabrikamız normal yıkama prosesleri ile birlikte özel yıkama hizmetleri de sunmaktadır.


Konusunda uzman özel eğitimli personellerimizle kullanıma hazır olacak şekilde ütülenen ürünleriniz yine ihtiyacınıza yönelik bir şekilde özel paketleme çözümlerimiz ile paketlenerek siparişleriniz hazır hale getirilmektedir.


Ayrıca Gaziantep'te İplik Fabrikamız mevcuttur. Sizlerin isteği doğrultusunda iplik üretimi de yapmaktayız.


Minimum Sipariş Adedimiz (Renk Başına) 500'dür.Bilgi Al