+90 (212) 677 64 64

Kışlık ürünlerde 50%'ye varan indirim Fırsatını Kaçırmayın!

info@mellymore.com

+90 (212) 677 64 64 info@mellymore.com

Kışlık ürünlerde 50%'ye varan indirim Fırsatını Kaçırmayın!

HAKKIMIZDA

Hazır Giyimde Dünya Markasıyız!

Biz Kimiz?

2015 yılından itibaren üretici firma profili ile hazır giyimde güveni, kaliteyi ve kusursuzluğu müşterilerimize sunmaktayız. İzlemiş olduğumuz yenilikçi, sürdürülebilir ve hep daha iyisini üretme politikaları sayesinde Türkiye’nin en büyük hazır giyim üretim firmalarından biri haline gelmiştir.

Neler Yapıyoruz?

Kadın giyimde fark yaratmak isteyenlere öncü oluyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz süreklilik gösteren yüksek kalitede ürün ve servis sayesinde dünyanın önde gelen markalarına Kadın giyim sektöründe ürünler üretiyoruz.

Visyonumuz

Ahlaki değerleri ön planda tutarak, güçlü finansal yapımız ile ülke çapında öncü firmalar arasında aldığımız yeri korumak, ürün yelpazemizi sürekli geliştirerek markamızın kalıcılığını sağlamak, ihracattaki pazar payımızı genişleterek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede karşılamayı ilke edinerek, kaliteden ödün vermeden hizmet etmek. Hem uluslararası hem de ulusal kalite standartlarına uygun üretim yaparak ürün kalitesini sürekli yükseltmektir.